19 Ağustos 2010 Perşembe

TÜRBAN MODELLERİ

Selam arkadaşlar,
nasıl özlemişim türbanla ilgili post yayınlamayııı:))Dün internette gezinirken çok farklı sayfalar keşfettim,çok güzel elbiseler, türban modelleri vs..İlk olarak farklı türban modellerini yayınlamak istedim.Her ülkenin kendi etnik yapısı tabii tesettürleride farklı oluyor.Eskiden arap ülkelerini hep aynı tarzda sanırdım ama hiç alakası yokmuş gerçekten.Hiç tahmin etmediğim ülkelerde farklı farklı süper tasarımlar varmış,ben ülkemizde de o tarz kıyafetler üretilsin istiyorum..
  Gerçi Fatih'te bu tarz bir mağaza vardı ve şu an güzel ve daha büyük  bir şubede açtı  inşallah bu konuda sesini duyuracağına inanıyorum.Ben o mağazanın ilk müşterilerindenim o yüzden benim onlarda ,Onların bende ayrı bir yeri vardır..O güzel mağazayıda çok yakında tanıtırım  sizlere inşallah..
Bu aralar yine çok koptum buralardan çok özledim arkadaşlarımı en kısa zamanda toparlanırım innşallah;D

3 yorum:

dikisdersi dedi ki...

yeşil olanı begendim ben ,birde şunu fark ettim rahibe kıyafetlerine benzetmeye çalışıyorlar

apsuwa dedi ki...

banada hiç biri hitap etmiyor, ve dikisdersi'ne katılıyorum heleki en altta siyah beyaz olan tam bir rahibe kıyafeti , gerçi rahibeler bizim şimdiki kapalı bayanlarımızdan daha tesettüre uygun giyiniyorlar o da ayrı bir konu! :)

sena çeyiz dedi ki...

Yeşil ve pembe gibi bulsam ne güzel olurdu. Tam bana göre, eşarplar 90x90 ben 110x110 istiyorum, ama yok. Çok sinir bozucu :)